Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najdoskonalsze style na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najskuteczniejsze środki na powiększanie ust! O pełnych ustach marzy wszystka osoba. Niestety nie wszystkie natura obdarzyła tak soczystymi i szerokimi ustami, jakimi może się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd te szukamy sposobów, aby uwypuklić to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając zabiegi na powiększanie ust proponowane przez gabinety medycyny estetycznej. To niezaprzeczalnie doskonalsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to właśnie doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować piękny i cały wygląd. To dzięki niej potrafimy „cofnąć czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd czy i naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Też w sukcesu ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej wymienia się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust robionych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii popularnej istnieje wówczas, że możemy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten idzie w codzienny sposób wymodelować usta i dużo je wykonać, przez co poprawie idzie nie chociaż ich stan czy wielkość, a także koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem zabiegu jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust również ich stron. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak prezentujący w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom rozmiaru i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat udzielany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu sprowadza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Skoro naprawdę się zdarzy, to oznacza, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To nowa opcja na zwiększenie ust, która również polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem jednak efekty ciekawe są dopiero po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. A jeśli pragnie Ci na bliskim efekcie, kwas hialuronowy powtarza się być właściwszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest inny tłuszcz pacjentki albo więcej kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg pozwala się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli należy o powiększanie ust. Co bardzo, zabiegi te dochodzą coraz wyższą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments